Aktualności

Excel w firmie – dlaczego warto?

Excel w firmie jest coraz częściej pojawiającym się zjawiskiem. W końcu funkcjonowanie firmy wiąże się z wieloma ustaleniami oraz wyliczeniami. Co więcej, nie można zapomnieć również o tym, że bardzo wiele działalności opiera się w mniejszym lub większym stopniu na analizowaniu danych. Dzięki Excelowi możesz zaoszczędzić wiele czasu oraz pieniędzy i dodatkowo na bieżąco analizować wiele zmiennych.

Czytaj więcej

Kurs Visual Basic Excel – szkolenie, które ułatwi Ci pracę

Kurs Visual Basic Excel skierowany jest do osób, które posiadają już zaawansowaną wiedzę dotyczącą posługiwania się MS Office Excel. Wydaje mi się, że u każdego przychodzi taki moment, w którym jego znajomość posługiwania się Excelem jest na tyle duża, że bez większych problemów jest w stanie znaleźć pracę, w której może się wykazać. Sprawdź dlaczego warto nauczyć się VBA!

Czytaj więcej

Excel zaawansowany – szkolenie z VBA-EXCEL

Excel zaawansowany jest szkoleniem, na które warto się udać. Skierowane jest ono do osób bardziej doświadczonych, które mają już ukierunkowaną wiedzę oraz potrzeby. Mimo tego, że kurs Excel skierowany jest do osób z większą wiedzą, to w dalszym ciągu można na nim poznać wiele tajników programu oraz odkryć nowe możliwości. Nabytą wiedzę skutecznie będzie można wykorzystać zarówno w pracy, jak i w domu.

Czytaj więcej

Certyfikat Excel

Certyfikat z Excela to jedno z tych potwierdzeń danej umiejętności, które warto mieć. Wszak nigdy nie wiadomo, kiedy taki certyfikat może się przydać. Na niektórych stanowiskach wymagana jest odpowiednia znajomość MS Excel, której poziom trudno jest od razu przedstawić. Dlatego też certyfikat wydaje się świetnym dokumentem.

Czytaj więcej

Deklarowanie zmiennych VBA

Deklarowanie zmiennych VBA jest ciekawym tematem, o którym nie wie wiele osób początkujących. W VBA podobnie jak w innych językach programowania występują zmienne. Dlaczego się je tworzy? Do czego wykorzystuje oraz dlaczego są tak bardzo przydatne?

Czytaj więcej

Co to jest funkcja w Excelu?

Co to jest funkcja w Excelu? Do czego jest ona potrzebna oraz kiedy może ułatwić rozwiązywanie równań w MS Excel? Funkcji każdy używa, lecz nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, które są najbardziej przydatne?

Czytaj więcej

Gotowe makra do Excela – jak je stworzyć?

Gotowe makra do Excela cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ w sieci można ich znaleźć naprawdę wiele. Jednakże nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę każdy może je stworzyć i nie trzeba szukać gotowych rozwiązań w internecie. W takim razie jak je tworzyć?

Czytaj więcej

Obsługa programu Excel – od czego zacząć?

Obsługa programu Excel wydaje się być prosta, ponieważ sam interfejs oprogramowania jest przejrzysty i czytelne. Jednakże okazuje się, że wiele osób poszukuje różnego rodzaju poradników i szkoleń. Dzieje się tak dlatego, że wiele osób widzi w tym oprogramowaniu dużo pozytywnych cech, które z powodzeniem mogą pomagać w wielu zawodach. Od czego zacząć naukę Excela?

Czytaj więcej

Kiedy warto zorganizować szkolenie z Excela dla swojego zespołu?

Bardzo często po szkoleniu słyszymy od naszych Klientów: “Szkoda nam, że tak późno zdecydowaliśmy się na szkolenie”. Choć na naukę nigdy nie jest za późno, nasze doświadczenie wskazuje na to, że w przypadku Excela im szybciej tym lepiej. Kiedy więc warto zapisać swój zespół na szkolenie z MS Excel?

Czytaj więcej

Power Query co to jest?

Power Query co to jest? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, ponieważ fraza Power Query przewija się w różnych środowiskach, lecz nie wiele osób wie, co tak naprawdę oznacza. Jest to oficjalny dodatek, który został przygotowany przez Microsoft do oprogramowania MS Excel. W czym może pomóc oraz dlaczego warto z niego korzystać?

Czytaj więcej
Call Now Button