fbpx

Aktualności

Gotowe makra do Excela – jak je stworzyć?

Gotowe makra do Excela cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ w sieci można ich znaleźć naprawdę wiele. Jednakże nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę każdy może je stworzyć i nie trzeba szukać gotowych rozwiązań w internecie. W takim razie jak je tworzyć?

Czytaj więcej

Obsługa programu Excel – od czego zacząć?

Obsługa programu Excel wydaje się być prosta, ponieważ sam interfejs oprogramowania jest przejrzysty i czytelne. Jednakże okazuje się, że wiele osób poszukuje różnego rodzaju poradników i szkoleń. Dzieje się tak dlatego, że wiele osób widzi w tym oprogramowaniu dużo pozytywnych cech, które z powodzeniem mogą pomagać w wielu zawodach. Od czego zacząć naukę Excela?

Czytaj więcej

Kiedy warto zorganizować szkolenie z Excela dla swojego zespołu?

Bardzo często po szkoleniu słyszymy od naszych Klientów: “Szkoda nam, że tak późno zdecydowaliśmy się na szkolenie”. Choć na naukę nigdy nie jest za późno, nasze doświadczenie wskazuje na to, że w przypadku Excela im szybciej tym lepiej. Kiedy więc warto zapisać swój zespół na szkolenie z MS Excel?

Czytaj więcej

Power Query co to jest?

Power Query co to jest? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, ponieważ fraza Power Query przewija się w różnych środowiskach, lecz nie wiele osób wie, co tak naprawdę oznacza. Jest to oficjalny dodatek, który został przygotowany przez Microsoft do oprogramowania MS Excel. W czym może pomóc oraz dlaczego warto z niego korzystać?

Czytaj więcej

Excel tabela przestawna – podstawowe informacje

Excel tabela to coraz częściej wyszukiwana fraza w Google. Dzieje się tak dlatego, że coraz popularniejszym tematem jest zdobywanie wiedzy oraz umiejętności praktycznych z zakresu obsługi programu MS Excel. Dlaczego tak jest oraz jak zacząć uczyć się posługiwania tabelami przestawnymi?

Czytaj więcej

Funkcje w Ms Excel 2013- 2016 – PL | ANG

Jeżeli nie pracowaliście wcześniej na Excelu w angielskiej wersji językowej to pewnie nie zdajecie sobie sprawy, że wiele funkcji ma inne nazwy. W wielu wypadkach takie różnice w nazwach funkcji Excela potrafią być na prawdę frustrujące. Z przygotowaną przez nas tabelą teraz już pisanie formuł w Excel w angielskiej wersji językowej nie będzie dla Ciebie wyzwaniem!

Czytaj więcej

Kurs Excel – co możesz zyskać?

Excel Kurs – wiele osób zaczyna zastanawiać się nad podszkoleniem swoich umiejętności posługiwania się Excelem. Wiąże się to z faktem, że do niedawna to oprogramowanie było w pewnym stopniu niedoceniane. Obecnie, wiele firm poszukuje pracowników, którzy znają je na wyższym poziomie niż podstawowy. Dlaczego warto się na niego udać oraz jaką wiedzę można zdobyć?

Czytaj więcej

VBA Kurs – dlaczego warto się na niego udać?

VBA kurs jest bardzo ciekawą i warto rozważenia propozycją dla osób, które znają oprogramowanie Microsoft Excel w stopniu zaawansowanym. Szkolenie pozwoli na zdobycie dodatkowej wiedzy, która może okazać się niezbędna i pomocna podczas wykonywania niektórych zadań. Co kryje za sobą skrót VBA oraz dlaczego może być przydatna jego znajomość?

Czytaj więcej

Szkolenie VBA – kiedy warto uczyć się pisania makr?

Szkolenie VBA jest dedykowane dla osób pracujących w programie MS Excel. Język programowania VBA umożliwia pisanie makr, czyli rozwiązań usprawniających pracę w tym programie. Rozwiązania te są w szczególności przydatne, jeżeli nasze zadania w Excelu są powtarzalne.

Czytaj więcej
Call Now Button